Bezpieczny kocyk minky

Przykrywanie noworodków i niemowląt jest konieczne, gdyż nie mają one jeszcze uregulowanej ciepłoty ciała. Dzieci wymagają zastosowania wierzchniego okrycia w łóżeczku, ale też w wózku. Wyjątkiem może być upalne lato, kiedy przykrycie może być zbędne, gdyż wysoka temperatura sama w sobie będzie powodować, że maluszek będzie się pocił.

Wypełnienie kocyków dla niemowlaków

bezpieczne kocyki dla niemowląt minkyPrzyszli rodzice przed narodzinami swojego dziecka kupują wszystkie niezbędne elementy wyprawki, które będą mu potrzebne od pierwszych dni życia. Rodzice najczęściej w torbie do szpitala zabierają między innymi kocyk, albo specjalny rożek, w który można zawinąć noworodka. Ponieważ dzieci bardzo lubią być ciasno zawinięte, to takie produkty bardzo się przydadzą. Bezpieczne kocyki dla niemowląt minky są uszyte z miękkie bawełny i delikatnego w dotyku pluszu minki. Cechą charakterystyczną tych kocyków, jest powierzchnia strony minky, gdyż jest cała pokryta małymi kuleczkami, które maluchy uwielbiają ugniatać. Dwustronny kocyk zapewnia wszechstronne zastosowanie. Strona bawełniana doskonale chłonie wodę i chłodzi maluszka w czasie ciepłych dni, a druga strona z pluszu, nie przepuszcza wody i świetnie utrzymuje ciepło, więc grzeje maluszka w trakcie chłodnych dni. Kocyki minky posiadają wypełnienie z antyalergicznej włókniny wysokopuszystej, która zapewnia maluszkowi ciepło i komfort. Możemy ją prać tak jak inne rzeczy dziecka w pralce w temperaturze czterdziestu stopni Celsjusza. Dostępne są modele na lato, bez wypełnienia i na zimę z wypełnieniem o różnych gramaturach. Najpopularniejsze wypełnienia to sto pięćdziesiąt, lub dwieście gramów na metr kwadratowy materiału. Takie wypełnienie jest w pełni bezpieczne i zapewnia dziecku doskonałą ochronę przed zimnem. Kocyki minky dostaniemy o różnych wymiarach, które pasują do łóżeczka i wózka. Duża różnorodność kolorystyczna pozwala na znalezienie modelu idealnego dla naszego maluszka.

Wszystkie produkty dla dzieci, jak również kocyki, dostaniemy w sklepach z artykułami dla niemowląt i małych dzieci. W takich miejscach możemy mieć pewność, że są to oryginalne produkty, które posiadają wymagane certyfikaty, dzięki czemu są bezpieczne. Kocyki minky kosztują w granicach trzydziestu pięciu, siedemdziesięciu złotych.