A może wesele w plenerze?

Ślub i wesele to wydarzenia, które z pewnością chce się pamiętać przez całe życie. Jak sprawić, by ten dzień był rzeczywiście wyjątkowy? Jest wiele sposobów. Dekoracje, muzyka, sesja fotograficzna. Ważne, by o niczym nie zapomnieć. Coraz większą popularnością cieszą się wesela w plenerze. One również mogą się okazać niepowtarzalne.

Wesele w namiocie może być dobrym pomysłem

wynajem namiotów weselnychTo moda, która przyszła chyba zza oceanu. Na amerykańskich filmach wielokrotnie widzieliśmy śluby, których udzielano nad jeziorem, a także zabawy weselne w plenerze. Dlaczego więc nie spróbować w Polsce?! Tym bardziej że wynajem namiotów weselnych to dziś w zasadzie niewielki problem. Coraz więcej jest firm, oferujących tego typu usługę. A wrażeń z pewnością będzie mnóstwo. Zacznijmy od miejsca. Własny ogród, a może działka pod lasem albo nad wodą. Jeśli jest możliwość zorganizowania wesela w takim miejscu, to okoliczności przyrody na pewno będą ogromną zaletą. Wiosną czy latem pogoda pozwala na organizację zabawy weselnej na łące czy w ogrodzie. Oczywiście konieczne są wspomniane namioty, które wykonane są z porządnych materiałów. Można sobie zażyczyć na przykład namiot z przezroczystym sufitem, co gwarantuje piękny widok. Oczywiście w ofercie są także podłogi czy podesty dla zespołów muzycznych, a nawet oświetlenie. Nawet przenośne ogrzewanie jest w zasięgu ręki, w końcu czasem nie przewidzimy załamania pogody. Zabawa w plenerze z pewnością będzie podobała się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom.

Dla najmłodszych w czasie wesela można zorganizować plenerowe animacje. Zabawa na świeżym powietrzu z pewnością będzie podobać się bardziej, niż w sali bankietowej. Oczywiście warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o cateringu, ponieważ w przypadku pleneru mogą być z tym problemy. Wiele przeszkód jednak da się pokonać. Po to, by ten dzień na zawsze pozostał w pamięci.